Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Głosków – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 108 100 zł3 166 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Głosków, gmina Piaseczno. Działka o powierzchni 3166m2 w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą utwardzoną. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł1 600 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Głoskowie o powierzchni 1600 m2 położona w bardzo dobrej lokalizacji, cicha i spokojna okolica. Wszystkie media w drodze przy działce: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

515 000 zł1 157 m² 445,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlana położoną w zielonej i spokojnej miejscowości Głosków za 515tys zł 11567m2. Nieruchomość to: 900m2 działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

534 040 zł1 027 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1027 m2 z mediami przy działce woda kanalizacja gaz i prąd. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

485 000 zł920 m² 527,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 920 m kw położona w Głoskowie przy drodze gminnej wśród nowych domów. Działka ma wymiary 30 m x 29 m. Media: prąd, woda i kanalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

823 500 zł1 647 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowane w urokliwym Głoskowie. Tereny objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 913 m² 397,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.025833, 20.961361 Głosków, ul. Wczasowa 1 numer ewidencyjny 271/3 Media Woda i kanalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Głosków,mazowieckie

10 000 000 zł100 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dworek okolo 500m2 pokryty blachą duzo pomieszczen tynki otoczenie dzialki stawy, dzialka 100000m2 ogrodzona sucha z dobrym dojazdem do Piaseczna Teren podzielony na dwie działki na 7.5ha oraz.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł950 m² 442,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Głoskowie w pobliżu ul. Gila i Mewy. Teren przeznaczony w mpzg pod zabudowę jednorodzinną z prawem zabudowy do 60% powierzchni działki. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 312 m² 564,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod dom wolnostojący lub 2 połówki bliźniaka, 1312m2 z dobrym dojazdem, wszystkie media. Cena 740 000 zł. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 572 m² 349,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna zielona działka pod zabudowę jednorodzinną lub jednorodzinną dwulokalową w spokojnej i zacisznej okolicy zatopionej w zieleni. Plan zagospodarowania dopuszczający wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł950 m² 428,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Głosków. W ofercie działka o powierzchni 950 m2 Działka położona jest w miejscu które na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 900 m² 326,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Głoskowie przy ulicy Radnej. Rodzaj działki: budowlana. Powierzchnia wynosi 4900 m2. Wymiary działki 40 x 122 mb.

Szczegóły ogłoszenia

620 100 zł1 590 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu dwulokalowego! Cena netto! 480 zł brutto! Działka położona wśród nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł950 m² 431,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Głoskowie, urokliwa okolica. Wszystkie media około 100 metrów od działki W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako teren pod budowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 400 m² 227 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mdp Partners przedstawia: na sprzedaż działka o powierzchni 4400m2, w miejscowości Głosków w powiecie piaseczyńskim, w gminie Piaseczno, pod Warszawą. Teren objęty jest mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 024 000 zł2 054 m² 498,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2054 m2 położona w bardzo dobrej lokalizacji w Bąkówce koło Piaseczna. Możliwość wybudowania na działce domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

8 850 000 zł39 532 m² 223,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę nr 8/20 o powierzchni 39 532 m (3,9532 ha), położoną w miejscowości Bąkówka w rejonie ulicy Asfaltowej. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

Działka budowlana

Bąkówka

670 000 zł2 518 m² 266,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bąkówka działka budowlana 2518M2 ze starym siedliskiem, wszystkie media, cena 670tys.ZŁ. DO negocjacji! Działka budowlana ze starą zabudową do rozbiórki lub częściowej rozbudowy (budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

Działka budowlana

Bąkówka

1 250 000 zł2 054 m² 608,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną 2054m2 położoną w miejscowości Bąkówka. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja w ulicy. W mpzp działka oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.037111, 20.923000 Baszkówka, ul. Sadowa Numery Ewidencyjne 6/3 lub 6/4 Media Prąd - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

700 000 zł1 400 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m , położona w spokojnej części Baszkówki, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

2 700 000 zł7 316 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 7316 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę 16 lokali! Linia energetyczna będzie rozebrana jest już nieczynna! w Baszkówce blisko węzła s-7 Antoninów. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

458 000 zł1 145 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana 1145 m (możliwość zakupu również 3 sąsiadujących działek) Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1145 m, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

499 000 zł1 892 m² 263,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Woli Gołkowskiej. To nie jest przypadkowy grunt. To miejsce, które wpisuje się w aktualny kierunek rynku czyli ucieczkę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

2 800 000 zł10 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w miejscowości Wola Gołkowska. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego teren ten, oznaczony symbolem mn/u, przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

419 000 zł1 000 m² 419 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do obejrzenia i zakupu atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Gołkowie, przy ul. Ceglanej, nr działki 839/1. Plan zagospodarowania przestrzennego mn, działka budowlana, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

419 000 zł1 000 m² 419 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m.kw , usytuowaną w miejscowości Gołków w gminie Piaseczno. Ogólne warunki: powierzchnia: 1000 m2 Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

920 000 zł2 300 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w Gołkowie (gmina Piaseczno) o powierzchni budowlanej ok. 2 300 m2 oraz ok. 6 600 m2 terenów zielonych. Nieruchomość składa się z działek o nr. 427 oraz 428.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

339 000 zł1 034 m² 327,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę w podwarszawskiej okolicy. Wokół cisza, zieleń, samochodem do Warszawy tylko 20 minut. Działka budowlana jednorodzinna, może być dwulokalowa o powierzchni 1034 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +2 km

4 500 150 zł30 001 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z dużym potencjałem! Istnieje możliwość podziału ba 8 działek po ok.3000m2. Na działce ujęcie wody, fundament pod dom 240m2 - (wz i pozwolenie na budowę). Na części działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +3 km

3 027 600 zł8 410 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża działka dla inwestora. Robercin działka usługowo-produkcyjna po uzyskaniu warunków zabudowy, aktualnie brak mpzp. Duża działka zlokalizowana w sąsiedztwie trasy S7 przy której zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Głosków +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Głosków

Głosków,mazowieckie

407 000 zł950 m² 428,42 zł/m²

 

 

 

Głosków,mazowieckie

419 000 zł1 199 m² 349,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania przepiękna i cicha działka na skraju Głoskowa i Baszkówki Działka jest usytuowana przy drodze gminnej utwardzonej w okolicy nowych domów i jest uzbrojena w prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głosków

Głosków,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Możliwość sprzedaży 2 działek obok siebie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako teren oznaczony jako mn/u -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mewy

Głosków,mazowieckie

760 000 zł2 370 m² 320,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Głoskowie w pobliżu ul.Gila i Mewy. Teren przeznaczony w mpzg pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą z prawem zabudowy do 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polna

Głosków,mazowieckie

599 000 zł1 326 m² 451,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka mieszkaniowa, głosków, gm. Piaseczno. Głosków, ul. Polna. Jedna z ostatnich działek w okolicy. Kameralna, zielona okolica z dominującą zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głosków

Głosków,mazowieckie

503 040 zł1 572 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną, znajdującą się w pięknym miejscu Głoskowa, w gminie Piaseczno. Powierzchnia : ok.1580 m2 Wymiary : 20m X 74m. Media : prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polna

Głosków,mazowieckie

599 000 zł1 326 m² 451,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka mieszkaniowa, głosków, gm. Piaseczno. Głosków, ul. Polna. Jedna z ostatnich działek w okolicy. W sąsiedztwie i bezpośrednim otoczeniu domy i wille.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głosków

Głosków,mazowieckie

407 000 zł950 m² 428,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Głosków. W ofercie 4 działki o powierzchni 950 m2 każda Działki położone są w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Runowska

Głosków,mazowieckie

499 000 zł1 500 m² 332,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedawana działka znajduje się w miejscowości Głosków k. Piaseczna, dokładnie przy zbiegu ulic Runowskiej i Wczasowej w powiecie Piaseczyńskim. Przeznaczenie działki : Budowlana (pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij